098 - 295-94-34
м.Київ, ул.Черногорская 36, бокс 174
UA RU EN
Заміна витратних матеріалів


Заміна гальмівних колодок

Замін гальмівних колодок.

Виробляти заміну гальмівних колодок ми & nbsp; рекомендуємо кожні 5000-6000 километрів, в залежності від класу мотоцикла і стану гальмівних колодок. Ці цифри є досить умовними, тому що на ринку безліч виробників гальмівних колодок, & nbsp; всі вони різної якості, а стиль водіння і клас мотоцикла відрізняються. Ми рекомендуємо & nbsp; міняти гальмівні колодки, коли їх залишок становить близько 1-2 міліметрів робочої поверхні.

& nbsp;

У чому різниця між гальмівними колодками?

Якість гальмівних колодок це перш за все ваша безпека на дорозі. Гальмівні колодки надійних і перевірених виробників впливає не тільки на їх довговічність, але і ефективність гальмування. На ринку існує цілий ряд перевірених компаній виробляють гальмівні колодки таки як; EBC, SBS, DP, Ferodo, Versah. Ми завжди рекомендуємо не заощаджувати на безпеці і ставити тільки перевірені гальмівні колодки.

Звертаємо увагу що зараз на ринку багато китайських колодок і всіляких підробок, звертайте увагу на це при виборі колодок.

Ми з радістю допоможемо вам із заміною гальмівних колодок в Києві, швидко і якісно, ??а головне не дорого, проведемо професійну заміну гальмівних колодок.

& nbsp;

Увага!

При заміні гальмівних колодок необхідно обов'язково кілька разів прокачати гальма після заміни колодок. Якщо ви про це забудете, то перші кілька натискань на важелі гальм будуть холостими. Щоб уникнути аварії ніколи не забувайте про це, якщо ви самостійно виробляли заміну гальмівних колодок.