098 - 295-94-34
м.Київ, ул.Черногорская 36, бокс 174
UA RU EN
планове ТО


Обслуговування і заміна повітряного фільтра

Обслуговування та заміна повітряного фільтра мотоцикла

Чистка і догляд за повітряним фільтром & nbsp; це завжди запорука надійної роботи двигуна вашого мотоцикла. Стабільна і рівна робота двигуна мотоцикла є одним з ознак чистого фільтра вашого мотоцикла. У нашому МОТО СТО, ви завжди зможете замінити або почистити повітряний фільтр в Києві, без зайвих витрат, швидко і якісно!

Ніколи не забувайте своєчасно чистити і міняти повітряний фільтр вашого мотоцикла, в іншому випадку вам доведеться & nbsp; замість простої і не дорогий заміни фільтра, надавши міняти дорогий двигун!

& nbsp;

Повітря & ndash; це одна з найважливіших складових повітряно-паливної системи вашого мотоцикла, яка відповідає за якість горючої суміші і як наслідок стабільність роботи вашого мотоцикла. Горюча суміш яка потрапляє в циліндр мотоцикла, запалюється, змушуючи двигун працювати і приносити вам задоволення від їзди на мотоциклі. Забруднене або забитий повітряний фільтр дуже погано пропускає повітря, що робить горючу суміш багатшою і відповідно менш ефективною, що може спричинити за собою високий витрата бензину і падіння потужності двигуна.

& nbsp;

Як часто треба чистити повітряний фільтр мотоцикла?

Неможливо точно відповісти на це питання, тому що все залежить від того якими шляхами ви їздите. Пісок, дорожній пил, мошки і жуки & hellip; все це забиває повітряний фільтр вашого мотоцикла і призводить його в непридатність.

В залежності від типу фільтра, способи його очищення можуть бути різними, існують: сухий паперовий (одноразовий), сухий поролоновий, поролоновий з масляним просоченням і фільтри нульового опору.

& nbsp;

Почнемо з найпростішого типу фільтра, паперового.

Паперовий фільтр & ndash; одноразовий!

З одноразовим повітряним фільтром & nbsp; мотоцикла все дуже просто, якщо він забруднився, ви придбали новий, а старий викинули і на деякий час забули про цю проблему. Якщо ви не подбали заздалегідь про новий фільтрі і не замовили його у дилера, то поки новий повітряний фільтр до вас їде, ви можете продовжити життя старому фільтру за допомогою очищення його стисненим повітрям, але на жаль, очистити можна тільки зовнішню бруд, так що це тільки трохи відстрочить його заміну. ??

Найчастіше у нас завжди є в наявності повітряні фільтри найпоширеніших моделей мотоциклів, і в цьому випадку заміни повітряного фільтра не займе багато часу.

& nbsp;

Чистка та заміна інших видів фільтрів, таких як сухий поролоновий, поролоновий з масляним просоченням і фільтри нульового опору, проводитися інакше. Ми рекомендуємо звертатися з цим питанням до фахівців в наше МОТО СТО в Києві.

& nbsp;

Завжди стежте за чистотою повітряного фільтра, і двигун вашого мотоцикла буде вам служити вам вірою і правдою.