098 - 295-94-34
м.Київ, ул.Черногорская 36, бокс 174
UA RU EN
Різне


Кофри на мотоцикли

& nbsp;

Мото СТО Borsch Service Repair раді повідомити про ще одному напрямку наших послуг .
Тепер ми можемо запропонувати сувеніри для байкерів і їх супутниць, ексклюзивні вироби зі шкіри та металу ручної роботи. Так само ми пропонуємо якісні та ексклюзивні сидіння на мотоцикли і зручні і місткі кофри. Ми робимо якісну і надійну продукцію, враховуючи всі побажання клієнта! Тільки у нас ви можете якісно і надійно відремонтувати свою техніку і прикрасити свій мотоцикл індивідуальними аксесуарами!

Мото СТО Borsch Service Repair раді повідомити про ще одному напрямку наших услуг.Теперь ми можемо запропонувати сувеніри для байкерів і їх супутниць, ексклюзивні вироби зі шкіри та металу ручної роботи. Так само ми пропонуємо якісні та ексклюзивні сидіння на мотоцикли і зручні і місткі кофри. Ми робимо якісну і надійну продукцію, враховуючи всі побажання клієнта! Тільки у нас ви можете якісно і надійно відремонтувати свою техніку і прикрасити свій мотоцикл індивідуальними аксесуарами!

& nbsp;

У нас ви можете купити кофри на мотоцикл, замовити їх по собсдтвенним ескізами або створити новий малюнок спільно з майстром! Всі вироби мають гарантію якості і виготовляються тільки з кращої шкіри що забезпечує високу надійність і довговічність!

& nbsp;

Приклади робіт Ви можете подивитися в нашій галереї http://www.borschservice.com .ua / index.php? id = gallery & amp; folder = 30