6 Мото Встреча Друзей на Водопадах
6 Мото Встреча Друзей на Водопадах "Каникулы Деда Мороза"

Дата проведения: 28.06.2013
Место проведения: Днепродзержинск
Длительность: 2 дня
Тел. для информации: 0677620935
 
Ангел мой ... Хранитель мой ...
Будь со мной, ты впереди я за тобой!
С Богом ! «МЫ ЕДЕМ НА ВОДОПАДЫ»
 
МотоЗустріч Друзів на Водоспадах
Шолоховський (Токовський) каскадний водоспад
Дніпропетровська область
 
Хочу запросити вас на 6 туристичну зустріч Друзів на водоспадах, яка відбудеться традиційно під час святкування Дня Конституції, 28-30 червня 2013 року. Зустріч щороку проводиться на Шолоховському каскадному водоспаді (чи Токовському) з 2008, який ще має народну назву «Червоні камні». Він розташований на межі теріторій Нікопольського та Апостольського районів, Дніпропетровської області, є пам’ятником природи обласного значення. Водоспад бере свій початок від правого притоку реки Базавлук-Кам’янка, з’явився ще в мезозойську еру і є свідком становлення цивілізації. Зустріч є некомерційним проектом, має статус простого, не мажорного, душевного відпочинку, спілкування з мотонародом на лоні природи біля водоспаду, на яку збираються мототуристи з усіх областей України. Туристичним спорядженням, харчами та напоями учасники забезпечують себе особисто, на місці точок продажу не заплановано. З цього року ми відходимо від формату фестивалю, і надалі усі мото зустрічі друзів будуть проводитися у форматі чистого туризму. З метою збереження природного довкілля, започаткуємо традицію перед початком зустрічі проводимо акцію щодо збирання сміття на водоспаді, це буде наш особистий внесок. 
 
Зустріч проводимо за темою: «Канікули Діда Мороза», учасники зустрічі повинні прибути у костюмах Діда Мороза або мати червоні шапочки, ну і який Дід Мороз без Снігурки, обов’язково беремо їх з собою! Традиційно проводимо відкриття біля водоспаду, де усі Діди Морози та Снігурки збираються у костюмах чи шапочках для початку свята, проводимо загальне відкриття та фотографування! Також на зустріч запрошуємо Дідів Морозів з іншіх країн: Санта-Клаус, Йоулу-пукки, Папа-снег, Шэн Дань Лаошэнь, Папа Ноэль, Микалаус, FatherCristmas, Weihnachtsmann та іншіх! Наряджаємо святкову ялинку, для цього прохання участникам зустрічі за можливістю кожному взяти з собою по ялинковій іграшці. Реєстрація символічна. Для пам’яті учасникам будуть надані наклейки зустрічі, бейджі та чергові знаки класності. 
 
Події: 
28 червня (п’ятниця):
За можливістю прибуття після обіду до водоспаду. Облаштування туристичного табору. Проводимо акцію по збору сміття біля водоспаду. Відпочиваємо. Приймаємо водні ванни, купання та гідромасаж. Ловимо рибу, розважаємося. У вечері сходимося на загальний стіл та вогнище. Поєднуємося с природою. Засипаємо під шум течії водоспаду.
 
29 червня (субота):
Продовження заїзду учасників, реєстрації та облаштування туристичного табору.
11.00-13.00 – збір учасників (які не знають дороги) у с. Кам’янка, Апостоловського району, Дніпропетровськоїобласті (по карті поруч Апостолове та Орджонікідзе) та разом від’їзд до водоспаду.
14.00 - Проводимо акцію по збору сміття біля водоспаду. Придбання наклейок та чергових знаків класності.
15.00 – Відкриття зустрічі. Нагородження в номінаціях: дальнобій, наймолодший участник та ветеран. Загальне фото Дідів Морозів та Снігурок на пам'ять.
 
Денна спортивно-розважальна програма:
- проводимо конкурс на кращий костюм Діда Мороза та Снігурки! 
- водні змагання "приборкувач течії водоспаду" (обов'язкова умова - під час змагань участники мають бути у червоних шапочках)
- естонський драг (повільна їзда)
- біг у мішках
- міс Водоспад 
- з метання мотопокришки 
- з перетягування канату
 
Вечірня програма:
- змагання з рибалки (для визначення переможця надати улов до 21.00)
- самий гучний вихлоп
- змагання "кто кого передує"
- танцювальний конкурс у костюмах
Нагородження переможців! 
- традіційно проводимо лотерею (5 прикольних призів) 
 
А на далі продовження відпочинку, спілкування друзів, купання, гідромасаж, фотографування на водоспаді у червоних шапочках, за бажанням екскурсія до кар'єру у любий час, у вечері збираємося коло сцени та потанцюємо! 
 
30 червня (неділя):
Ранкове купання та гідромасаж. Згортання табору. Прибирання за собою сміття. Від’їзд учасників зустрічі (за бажанням у любий час).
 
З повагою, Moldova(Володимир) 
 
(Програма є приблизною, ще підлягає корегуванню) 
 
група в контакті  http://vk.com/club30167120
 
реєстрація: 
чоловіки - 35 грн. 
жінки - 25 грн. 
До реєстрації входить: (наклейка + бейдж + черговий значек класності + участь у конкурсах та змаганнях + музика + лотерея + інше)
 
Прохання до участників: місце проведення не буде загорожено від заїзду, ніякої охорони і шламбаумів, участники по прибуттю самостійно знаходять місце реєстрації та реєструються. 
 
Знайомство з водоспадом: 
 https://www.youtube.com/watch?v=_1uvjxpypiQ
 https://www.youtube.com/watch?v=91pTwnk5vk0
Точні координати водоспаду: Широта: 47.684979 Долгота:33.942343
 
Примечание:
Для тех кому сложноо самому пределить место проведения. Смотрим по карте Днепропетровской области маршрут, заезд на водопад со стороны дороги Кривой Рог - Днепропетровск:
 
Софиевка - Петрово - Желтое - Нововасильевка - Жовтневое - Авдотьевка - Марьевка - Новоалексеевка - Каменка - Червоный запорожец. Проехав Червоный запорожец - будет бирка мероприятия, там сразу надо поворачиваем на лево по полевой дороге) 
Точка поиска: Украина, Днепропетровская область, Апостоловский район, с.Каменка
фильм о прошедших встречах на водопаде: https://www.youtube.com/watch?v=CvC5uE2LTE8


все новости