Кінця світу не буде! Мото-Суми 2012!
Кінця світу не буде! Мото-Суми 2012!

Дата проведення: 1.09.12 - 3.09.12

Місце проведення: м. Суми, "Ровесник"

Тривалість: 3 дні

Збіговисько в Сумах відбудеться у перший уік-енд осені (1-3 вересня). Всі традиції формату збережені. Місце проведення - що й було в тому році - "Ровесник". Питання за тел. 050 4177140 Сашко (takul)

Координати GPS - 50.951925,34.85359 (це для тих, хто знає, що з ними робити).

Поселення: наметове містечко (+ вода, туалети, дрова, освітлення і наше радушиє). кому тяжко возити намет - є номера на 4-5 осіб (вартість - 50 грн. з носа за добу). за бронювання ліжко-місць відповідає Дмитро (Полковник): 050 683-08-87

Хто боїться заблукати, або збирається це зробити, або вже заблукав - телефонуйте Ірмі 066 7412207.

Вже за традицією - на шару пускаємо всіх дівчат незалежно від віку, і, навіть, заміжніх з дітьми. А гордих носіїв чоловічого статусу просимо на реєстрації зробити внесок у 50 грн. За ці чималі гроші, милі дівчата одягнуть на вашу руку модний браслет, що витончено підкреслить Ваш статус. Значки, наліпки та футболки барижаться окремо.

Дуже коротко про програму фесту:

П'ятниця

 Іфраструктура почне функціонувати зранку, тож, хто заб'є на роботу у пятницю - велкам! Іжа-бухло і все, що ви готові проміняти на нудний робочий день. Ввечері нам залабають музиканти, а проборкувачі вогню, також, щось зачудять. ну і ще щось - ще не придумали... потім - велика ватра і любителі повалать пісняка під гітару будуть знущатись з тих, хто буде намагатись заснути. Рекомендую не бухати дуже, бо того разу дехто в колону не потрапив, бо проспатися не встиг. а колона в нас - шикарна, без перебільшення  

Субота:

 10.30 - початок збору колони. Збір на вул. Петропавлівській ("голова" від корпусу Банківської апкадемії). Порядок у нас простий приїхав - пристроївся за крайніми. Тобто, хто останній приїхав - той останнім їде в колоні. чи в тебе скутер, чи голда - не важливо! Ви ж памятаєте, що крутих в нас нема   Початок руху колони, приблизно об 11.30. Швидкість руху приблизно 40 км/год.

13.00 - початок конкурсного бєсрпєдєла - оце буде весело - гарантую. Як звечоріє, своє філіграмне мистецтво покажуть приборкувачі керосинок (розумію, що банально, але традицію не проп'єш!   Потім концерт і вечірня частина конкурсної програми (маю надію, придумаємо щось цікаве)
НеділяРанкова гімнастика для алкашей. Вранішня кава і намагання пригадати вчорашній вечір. Пошук пройобаних речей за допомогою мєгафона (послуга безкоштовна). Обід, усвідомлення того, що в гостях добре, але вдома краще. Дружні та еротичні обійми (останні виключно особами протилежної статі) та щаслива дорога додому. Бо вдома таки краще!

Будемо раді бачити всіх, хто є прихильником такого формату байк-фестів. Хто був у нас, той знає - якщо ти не гопник (наявність мотоцикла не знімає цього статусу), не надутий мажор, та не вважаєш, що клубні кольори вартують більше ніж ввічливість - ти наш найдорожчій гість! Все інше (колір шкіри, мова, національність) значення не має. все новости