098 - 295-94-34
м.Київ, ул.Черногорская 36, бокс 174
UA RU EN
Мотобайк 2011
Мотобайк 2011

7-10 квітня в Києві пройде Міжнародна мотовиставка. Наша майстерня буде брати в ній активну участь. У дні проведення виставки - майстерня працювати не буде!

В рамках Мотобайк 2011 пройдуть:

- Виступ спортсменів по стантрайдингу;
- Тест драйви;
- Custom / Retro Show;
- Мотофристайл від відомих європейських спортсменів;
- Проїзд байкерів по Києву, з подальшим заїздом на МВЦ в рамках підтримки виставки з окремим паркінгом;
- Розіграші з призами та подарунками від компаній-учасниць та організаторів.


Вперше в рамках VII Міжнародної спеціалізованої виставки «Мотобайк 2011», пройдуть показові виступи з мотофристайлу. Яскраве і незабутній виступ спортсменів зі світовим ім'ям, приверне величезну кількість шанувальників як на шоу так і на саму виставку. Виступ спортсменів буде проходити протягом 2-х днів (п'ятниця, субота).

В рамках виставки «Мотобайк2011» будуть проходити показові виступи по стантрайдингу. Заплановано виступ команд України, Росії та Латвії Протягом 2 робочих днів виставки - 4 показових виступи (2 робочих дня по 2 повноцінних 30-40 хвилинних виступу, яким завершує - кульмінаційний). У перервах - «розкочування», демонстрація техніки та спілкування з публікою.

В рамках виставки «Мотобайк 2011» організаторами буде надана чудова можливість представити на практиці свою техніку для потенційних клієнтів. Спеціально обладнані майданчики (різних форм) для тест-драйвів будуть перебувати біля входу в виставковий комплекс. Тест драйви проводитимуться під керуванням тренерів по мото їзді. Наявність карети швидкої допомоги. Компанії учасники мають можливість забрендувати майданчика.

Всі новини